Завантажити ще

Юлія Мендель відреагувала на заяву журналістів "Букв", які звільнилися, зокрема через обговорення її фото

Юлія Мендель відреагувала на заяву журналістів
Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Юлія Мендель прокоментувала заяву частини співробітників видання «Букви», які оголосили про своє звільнення. За словами журналістів, серед поставлених ним завдань було обговорення фотографій екс-спікера президента, які вона публікує у соцмережах.

"З урахуванням кількості лайна, що вилило на мене видання, машини та поведінки головного редактора Каті Рошук, була впевнена, що заробітки працівників на досить високому рівні. Очевидно, цьому сприяли її підробітки особистим прес-секретарем Павла Фукса, а не лише зарплата у команді колишнього президента. Що стосується булінгу працівників – це в характері обох згаданих у мене та на скрінах менеджерів. Уявляю, скільки сміливості знадобилося, щоб написати це зізнання. Дякую і щиро бажаю удачі!" - написала Мендель на своїй сторінці у Фейсбуці.

Одна із засновників та кінцевих бенефіціарів видання Катерина Рошук повідомила у коментарі “КП в Україні”, що власники видання готують офіційну заяву.

У Telegram і Facebook видання зранку у вівторок з'явилася заява частини редакції, але потім її видалили та замінили на повідомлення: "Команда #Букв трохи здивована, що за них розписалися їхні колеги".

У заяві, скрін якої опублікувала Юлія Мендель, йдеться, що частина команди звільняється через токсичну атмосферу в редакції та булінг з боку керівництва. Співробітників нібито звинувачували у падінні капіталізація бренду, вони працювали понаднормово, їх принижували та звільняли без попередження, знизилися зарплати. Останньою краплею стали редакційні завдання щодо “форсування фотографій” колишнього спікера президента Юлії Мендель та “інші непристойності”. Крім цього, у заяві йшлося про приниження гідності читачів у соцмережах одним із засновників - Петром Терентьєвим, який відповідав через акаунт "Букв".

На сайті видання йдеться, що «Букви» засновані у березні 2015 року. Співзасновники видання — медіаменеджери Петро Терентьєв та Катерина Рошук. Виконувач обов'язків головного редактора - Марта Бондаренко. У своєму Фейсбуці 23 листопада Бондаренко написала, що більше не працює в компанії "Букви".

Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Фото: facebook.com/Iuliia Mendel

Новини по темі: Журналісти Юлія Мендель