21 травня
Завантажити ще

Прессекретар Володимира Путіна назвав “істерикою” заяви про загрозу вторгнення Росії в Україну

Прессекретар Володимира Путіна назвав “істерикою” заяви про загрозу вторгнення Росії в Україну
Фото: Веленгурин Владимир

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков назвав "істерикою" заяви про загрозу вторгнення Росії в Україну. Про це в неділю пише ТАСС.

- Ця істерика нагнітається штучно… Звинувачують у якійсь незвичайній військовій активності на нашій території ті, хто пригнав свої збройні сили через океан. Тобто Сполучені Штати Америки. Ну, це не зовсім логічно та не зовсім пристойно, - заявив Дмитро Пєсков у програмі "Москва. Кремль. Путін" на телеканалі "Росія-1".

Спікер Володимира Путіна сказав, що Україна "домагається чергової спроби розпочати силове вирішення своєї власної проблеми". Робить вона це нібито під прикриттям навчань НАТО, кораблів НАТО в Чорному морі, американських, британських солдатів у регіоні, “яких стає дедалі більше”. Пєсков зазначив, що “це спричинить найсерйозніші наслідки”. Він закликав країни НАТО припинити "накачувати" Україну сучасними озброєннями, "окриляючи на божевільні дії".

Заступник секретаря Ради безпеки Росії Олександр Гребенкін заявив у неділю в інтерв'ю " Російській газеті ", що збільшилися ризики проведення українськими спецслужбами та "радикальними організаціями" провокацій на "кримському напрямку" щодо економічних і транспортних об'єктів в Азовському та Чорному морях.

21 листопада голова Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив в інтерв'ю американському виданню Military Times, що РФ зосередила понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів України і готується до нападу наприкінці січня або на початку лютого 2022 року. Терміни атаки у розвідок США та України майже збігаються, запевнив він. Напад нібито включатиме повітряно-десантні атаки на сході, десантні атаки в Одесі та Маріуполі, вторгнення через Білорусь. За словами Буданова, вторгнення буде руйнівнішим, ніж у результаті конфлікту, що почався в 2014 році. Підірвати довіру до української влади хочуть за допомогою протестів проти вакцинації від Covid-19 та "Вагнергейту".