21 вересня
Завантажити ще

Байден тимчасово передав свої повноваження віцепрезиденту США

Байден тимчасово передав свої повноваження віцепрезиденту США
Фото: ДЖОНАТАН ЕРНСТ/reuters

Президент Сполучених Штатів Джо Байден пройде процедуру колоноскопії у медичному центрі Уолтера Ріда. У зв'язку з цим він тимчасово передав свої повноваження віцепрезиденту Камалі Харріс. Про це пише " The Hill ".

- Як і у випадку, коли президент Джордж Буш-молодший проходив аналогічну процедуру у 2002 та 2007 роках, дотримуючись процедури, передбаченої Конституцією, президент Байден передасть повноваження віцепрезиденту на короткий період часу, коли він перебуватиме під анестезією. У цей час віцепрезидент працюватиме зі свого кабінету у Західному крилі, – повідомила прессекретар Білого дому Джен Псакі.

За її словами, стислий виклад результатів обстеження Байдена Білий дім опублікує пізніше. Псакі зазначила, що передача влади на той час, коли президент перебуває під наркозом, не є чимось незвичайним.

Востаннє результати медичного обстеження Джо Байдена оприлюднювали у грудні 2019 року, під час передвиборчої кампанії. Цю оцінку завершив його давній лікар Кевін О'Коннор, якого Байден призначив головним лікарем у Білому домі.