22 червня
Завантажити ще

Нардеп Деркач: ДБР відкрило провадження проти НАБУ за статтею про втручання у діяльність правоохоронців

Нардеп Деркач: ДБР відкрило провадження проти НАБУ за статтею про втручання у діяльність правоохоронців
Фото: ВАДИМ ЧУПРИНА/ru.wikipedia.org

ДБР відкрило кримінальні провадження проти співробітників НАБУ, які переслідували представників СБУ, що займалися справою судді Чауса. Це сталося після звернення до суду нардепа Деркача, повідомляє сам нардеп у своєму ТГ-каналі.

"За рішенням суду Державне бюро розслідувань відкрило одразу три досудові розслідування у кримінальних провадженнях за порушення бравими бійцями НАБУ КК України (ч.1 ст.365 "Перевищення службових повноважень"; ч. 2 ст.343 "Втручання у діяльність правоохоронних органів"; ст. 341 "Захоплення державних будівель") під час погоні за співробітниками СБУ цього літа", - повідомляє Андрій Деркач.

Нардеп також повідомляє, що це був приватний конфлікт і навіть не конфлікт двох відомств.

"Це був сигнал представників зовнішнього управління, які сидять на Банковій. Мовляв, не забувайте, хто в українському домі американський господар. І, мабуть, сигнал було отримано і прийнято до відома", - зазначає Деркач.

Народний депутат подав заяву до ДБР про перевищення службових повноважень та незаконне проникнення до державних органів влади.

"Спочатку у ДБР впевнено відписалися, що не знайшли підстав для внесення відомостей до ЄРДР. Після цього ми пішли до суду та отримали припис для ДБР відкрити досудові розслідування.

НАБУ і всім їхнім сателітам давно настав час зрозуміти, що Дикий Захід – це їхні мрії, а не Україна, а заступництво зовнішнього управління – це не ліцензія на свавілля та правовий нігілізм", - резюмував нардеп.

У додатку до свого посту Деркач виклав отримане ним повідомлення про початок досудового розслідування.

Як повідомлялося раніше, у п'ятницю, 30 липня, стало відомо, що викраденого українського суддю Чауса знайшли у селі Мазурівка у Вінницькій області, його було затримано національною поліцією, а потім СБУ. Співробітники НАБУ спробували відбити у СБУ суддю Чауса, проте це не вийшло.

Новини по темі: НАБУ Андрій Деркач ДБР