Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

ЗМІ: Сенниченко йде у відставку з посади голови Фонду держмайна

ЗМІ: Сенниченко йде у відставку з посади голови Фонду держмайна

Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенніченко написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це пише " LB ".

- Одна з головних причин звільнення, за словами співрозмовників видання, - «невдоволення окремих представників приватизацією, що успішно стартувала політикуму, але може своєрідно позначитися на рейтингах влади», - пише видання, посилаючись на власні джерела.

За словами колишнього нардепа та члена наглядової ради «Укрзалізниці» Сергія Лещенка, чиновник іде у відставку через скандал, пов'язаний із приватизацією заводу "Більшовик".

- Голова Фонду держмайна Дмитро Сенніченко йде у відставку. Причина – скандальна приватизація заводу Більшовик, що пройшла під одного учасника. На моє повідомлення щодо відставки Сенніченко не відповів, - написав Лещенко у своєму Телеграм-каналі.

Дмитра Сенніченка було призначено на посаду голови Фонду державного майна рішенням Кабінету міністрів на засіданні 18 вересня 2019 року. На цій посаді він змінив Віталія Трубарова.

Завод "Більшовик" було продано Фондом держмайна на аукціоні в рамках "Великої приватизації". Покупцем заводу виступила компанія "Дженерал комерс", купивши лот за 1,42 млрд. грн. На початку листопада Антимонопольний комітет розпочав розслідування щодо наявності або відсутності можливих неконкурентних дій учасників аукціону. Сам Сенніченко запевнив, що завод продали із дотриманням необхідного законодавства.