24 травня
Завантажити ще

У Київраді побилися депутати. За словами одного з учасників, вони іноді п'ють не лише чай

У Київраді побилися депутати. За словами одного з учасників, вони іноді п'ють не лише чай
Фото: facebook.com/vladyslav.trubitsyn/facebook.com/znenya.kuleba/facebook.com/profile.php?id=1039030931

У мережі з'явилося відео, на якому видно депутата Київської міської ради від фракції «Слуга народу» Владислава Трубіцина намагається вдарити кулаком по обличчю свого колегу – депутата від «Єдності» Ярослава Федоренка. Спроба не вдалася, схоже, політик був добряче напідпитку і тому впав на підлогу, поваливши також колегу по «СН» - депутата Євгену Кулебу.

Відео бійки чиновників, що не відбулася, зафіксували камери відеоспостереження Київської державної міської адміністрації. На записі видно, як слуги народу зібралися за круглим столиком посеред колонного залу КМДА, щоб поспілкуватись у тісній компанії.

Спочатку депутати щось обговорювали, мабуть, сперечалися, а коли градус дискусії підвищився, спробували вирішити питання по-іншому. На щастя, конфлікт на цьому було вичерпано. Кулебе та Трубіцину допомогли встати, після чого всі присутні мирно розійшлися.

Сам Владислав Трубіцин повідомив «КП в Україні», що все, що він може сказати щодо цього конфлікту, вже написав на своїй сторінці в соцмережі. На запитання, чи могла стати причиною конфлікту депутатів жінка, «слуга народу» вважав за краще промовчати.

«Друзі, з приводу відео з моєю участю. Для декого це може бути відкриттям, але депутати Київради – звичайні люди. Так, ми дихаємо одним повітрям, що й усі кияни, їздимо тими самими дорогами і з кранів у наших квартирах тече та сама вода, що й у всіх киян. А депутати Київради іноді п'ють не лише чай та каву, а й міцніше. І, диво, ми робимо це в дружній компанії, де навіть може бути місце суперечки.

А іноді ми теж можемо втратити рівновагу і впасти або прикинутися ревнивими - привіт якимось сміттєвим телеграм-каналам, які "зривають" це відео.

Тому бажаю всім колегам залишатися, як то кажуть, ближче до простих людей, як я в даному випадку, з усіма їхніми недоліками та перевагами», - написав Владислав Трубіцин.

Ми також зв'язалися з Євгенією Кулебою, щоб дізнатися про причину того, що сталося у неї. «Кожен і кожна має право на помилку. Мій колега помилився. Я вибачилася. Працюємо далі», - повідомила Євгенія.

А ось Ярослав Федоренко від коментарів відмовився.