Завантажити ще

Франція та Німеччина пообіцяли "важкі наслідки" для РФ у разі широкомасштабної війни проти України

Франція та Німеччина пообіцяли

Під час зустрічі у Брюсселі міністри закордонних справ Німеччини та Франції заявили, що у разі широкомасштабної війни проти України Росія зіткнеться з "дуже тяжкими наслідками". Про це пише " Європейська правда ".

– Франція та Німеччина запевнили мене, що у разі, якщо Росія зважиться на широкомасштабну військову операцію проти України, це матиме для неї дуже тяжкі наслідки, – заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі.

Як зазначив міністр, німецький та французький колеги пообіцяли провести з Росією комунікацію, щоб "демотивувати її від будь-яких агресивних дій" проти України. За його словами, глави МЗС обговорили конкретні дії, які можуть бути вжиті для стримування РФ від агресивних дій, але подробиць Кулеба не уточнив.

- Це все ми побачимо у реальному житті. Залишіть простір для домовленостей, - відповів він журналістам на запитання.

За словами глави МЗС, Німеччина та Франція готові координувати свої дії як між собою, так і з країнами, які не входять до "нормандської четвірки" також з іншими країнами, для запобігання агресії Росії. Під час зустрічі у Брюсселі міністри домовилися про продовження роботи над організацією зустрічі у нормандському форматі на рівні глав МЗС.