Завантажити ще

Олімпійський чемпіон Абраменко назвав перекрученим своє інтерв'ю про Росію

Олімпійський чемпіон Абраменко назвав перекрученим своє інтерв'ю про Росію
Фото: facebook.com/ganna.maliar/videos

Олімпійському чемпіону Олександру Абраменкові слідом за Ярославою Магучих довелося пояснювати своє ставлення до Росії. Фрістайліст назвав перекрученим інтерв'ю, в якому його запитали про відносини двох країн. Відео пояснень спортсмена опублікувала у своєму Фейсбуці заступник міністра оборони Ганна Маляр.

– Російський агітпром продовжує експлуатувати тему спортсменів-військовослужбовців. Почерк дізнаємося, сенсації зробити з цього чим далі тим складніше, проте намагаються щосили. Черговою жертвою провокацій став Олександр Абраменко – перший олімпійський чемпіон з фрістайлу, який є цивільним працівником ЗСУ, а не військовослужбовцем, але це не завадило писати гучні провокаційні заголовки, - написала вона.

У відео для "Військове телебачення України" спортсмен сказав, що розуміє, що йде агресія з боку Росії.

- Був здивований, коли побачив уже цю статтю в інтернеті, бо деякі моменти були перекручені, виставлені не так, як я вважаю… Звісно, розумію, що йде агресія з боку Росії проти наших територій, які захищають наші воїни… Висвітлили так, що нібито я не розумію, що відбувається. Все, що я міг би сказати, може невірно сприйнято та використано РФ у пропагандистських цілях. Від свого імені хочу подякувати всім військовослужбовцям, які перебувають на сході України та захищають нашу територію, - заявив Абраменко.

Інтерв'ю з Олександром Абраменком вийшло 10 листопада на Tribuna.com. У ньому він став на бік Ярослави Магучих, яка на Олімпіаді в Токіо сфотографувалася із росіянкою Марією Ласіцкене. На запитання: "Для вас неоднозначно, що Росія - агресор, який захопив Крим і розв'язав війну на сході України?" Вітчизняної війни”. Тему з дружиною-росіянкою Абраменко обговорює, але стосунків із цього приводу пара не з'ясовує. У Києві їй “комфортно, нормально”.

У серпні Ганна Маляр зустрілася з бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо Ярославою Магучих через обійми з російською спортсменкою. Стрибка у висоту заявила, що знає, що в Україні триває російсько-українська війна. Магучих є молодшим сержантом ЗСУ, всього до української олімпійської збірної увійшли 60 спортсменів зі статусом військовослужбовців.