Завантажити ще

ЗМІ оприлюднили "протокол" допиту Лероса - у ДБР заявили, що це фейк

ЗМІ оприлюднили
Фото: facebook.com/leros.geo

У мережі поширили документ, який нібито є протоколом із допитом народного депутата Гео Лероса. У відомстві спростували цю інформацію та назвали "протокол" фейком. Про це повідомляє прес-служба ГБР.

- Сьогодні у низці засобів масової інформації опубліковано нібито протокол допиту народного депутата України, який є фігурантом кримінального провадження, яке розслідує ГБР. Повідомляємо, що ця інформація є фейком, оскільки у матеріалах кримінального провадження документ, зображений на фото, відсутня, – зазначено у заяві.

Як пише " Українська правда ", йдеться про народного депутата Гео Лероса, якому напередодні були вручені підозри щодо двох кримінальних проваджень. А в "протоколі", за інформацією видання, оприлюднено інформацію нібито з допиту нардепа у справі про непристойний жест у стінах парламенту.

- Під час допиту Лерос нібито розповів, що середній палець почали показувати англійці після битви в Азенкурі 1415 року. За його словами, тоді французи, передчуваючи перемогу над англійцями, домовилися, що відрізатимуть середній палець усім взятим у полон ворогам. Але у битві при Азенкурі англійці здобули перемогу. Тоді вони почали показувати французам середній палець як знак того, що він у них дома, - пише видання.

У коментарі журналістам сам Лерос заявив, що поширений у мережі "документ" нібито схожий зі справжнім, але порівняти він їх не може.

- Текст протоколу, як пам'ятаю, дуже схожий, навіть слово в слово. Оскільки я не маю протоколу на руках, не можу порівняти, - повідомив Лерос.

Пізніше Лерос відреагував на заяву ГБР про фейк, звинувативши у своєму Фейсбуці відомство у брехні.

Новини по темі: Гео Лерос ДБР фейк допит