16 травня
Завантажити ще

"Слуги народу" на з'їзді не позбавлятимуть Разумкова депутатського мандата

Фото: facebook.com/dmytro.razumkov/

Питання про позбавлення депутатського мандата екс-спікера Ради Дмитра Разумкова не стоїть на порядку денному з'їзду партії "Слуга народу", який заплановано на 15 листопада. Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі програми " Свобода слова Савіка Шустера " на телеканалі Україна.

- Мені здається, що, крім страхів самого Разумкова, такої інформації ми не надсилали нікому. У нас справді буде з'їзд. Запитання на з'їзді такого немає. Він же звичайний депутат, то нехай доводить свою ефективність перед виборцями, – заявив Арахамія.

За його словами, наразі на порядку денному з'їзду "Слуг народу" питання про позбавлення Разумкова депутатського мандата немає.

- Самостійний хід – це скласти мандат, піти на вибори, довести, що люди його обирають, потім заходити до парламенту та щось показувати якийсь майстер-клас, - додав голова фракції.

Щодо міжфракційного об'єднання "Розумна політика", створена екс-спікером Ради, Арахамія заявив, що депутати почали з нього виходити, але прізвища він не уточнив.

ПРО ЩО МОВА?

На засіданні 7 жовтня Верховна Рада відправила у відставку Дмитра Разумкова з посади голови парламенту. Ініціатором відставки Разумкова виступила фракція "Слуга народу". На початку листопада Разумков заявив про створення міжфракційного об'єднання "Розумна політика", до якої увійшли близько 25 нардепів. Серед них – "слуги народу". За його словами, звернення щодо створення МФО перебуває на розгляді керівництва Ради.

На сьогодні Разумков залишається позафракційним депутатом. У "Слузі народу" обговорюють можливе позбавлення Разумкова депутатського мандата, але колишній речник вважає, що це буде незаконно. 15 листопада відбудеться з'їзд партії «Слуга Народу», на якому буде обрано нового голову політсили на місце Олександра Корнієнка. Ще однією кадровою інтригою залишається питання, чи планують нардепи розглядати питання про позбавлення Разумкова мандата.