Завантажити ще

Гришину пророкують на місце Ткаченка, нардеп пожартувала: Кар'єра стрімко розвивається

Гришину пророкують на місце Ткаченка, нардеп пожартувала: Кар'єра стрімко розвивається
Фото: facebook.com/j.gryhyna

Юлія Гришина прокоментувала повідомлення ЗМІ, в якому її назвали кандидатом на пост міністра культури та інформаційної політики. Народний депутат від "Слуги народу" пожартувала, що її "політична кар'єра розвивається дуже стрімко".

- Моя політична кар'єра останнім часом розвивається дуже швидко. За неповний рік я встигла побувати міністром соцполітики, міністром освіти, міністром юстиції, головою освітнього комітету Ради, головою КМДА, головою київського осередку «Слуги Народу», а згодом – і всієї партії. І ось сьогодні новий виклик – посада міністра культури! Дорогі друзі, колеги та журналісти! Вже чекаю на наступну серію, - написала парламентарій у своєму телеграм-каналі.

11 листопада міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко підтвердив, що написав заяву про відставку. У телеграм-каналі «Страна» повідомили з посиланням на джерела у фракції, що одна з кандидатур, яка розглядається на заміну Ткаченка - Юлія Гришина.

8 листопада Юлію Гришину назвали кандидатом на посаду лідера партії “Слуга народу” замість першого віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка, який вирішив залишити її.

Юлія Гришина потрапила до парламенту дев'ятого скликання як 133-й номер у списку партії “Слуга народу”. На момент обрання вона була професором кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У парламенті Гришина очолює Тимчасову слідчу комісію з перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця", а також є головою підкомітету з питань вищої освіти.

Гришиній 43 роки, у 2013 році вона стала доктором юридичних наук.

21 жовтня Юлія Гришина презентувала книгу “Знання, які змінюють світ”, у якій пояснила високий рівень безробіття серед випускників вишів.