Завантажити ще

Суд став на бік потерпілих у справі, пов'язаній з адвокатом Федоркіним

Суд став на бік потерпілих у справі, пов'язаній з адвокатом Федоркіним

Святошинський районний суд Києва на своєму засіданні залишив без розгляду справу про стягнення заборгованості за договором позики на суму 20 млн. грн.

Справа була відкрита управлінням поліції за статтями 129 та 190 КК України слідчим Святошинського РВВС капітаном поліції Олександром Пакулком.

У ході судового розгляду з'ясовувалися, що заява позивача була фальсифікована — позивач надіслав заяву про те, що вона (прізвище не розголошується, але йдеться про жінку) до поліції не зверталася і документи від її імені були підроблені, а сама вона дізналася про позов та звернення до поліції на допиті до ГБР. Таким чином, заява про скоєння злочину визнана неправдивою.

Суд став на бік потерпілих у справі, пов'язаній з адвокатом Федоркіним фото 1

Суд став на бік потерпілих у справі, пов'язаній з адвокатом Федоркіним фото 1

За словами відповідача, у справі, яку розслідує ГБР, є ще багато питань. Зокрема, чомусь слідчим поліції статтю було кваліфіковано таким чином, щоб не потрапити на контроль міської прокуратури. Також ДБР з'ясовує, як слідчий поліції Пакулко не перевірив документи перед тим як відкрити справу.

Нагадаємо, ГБР затримало керівника адвокатського об'єднання LBA — Law Business Association Дениса Федоркіна за підозрою у здирстві 400 тис. дол. або двох квартир у Києві у подружжя за вирішення проблем із законом, які, за попередньою інформацією, адвокат сам і створив.

"На подружжя було подано численні позовні заяви до судів про відміну права власності на належне їм майно, заяви про скоєння кримінальних правопорушень тощо. Після цього з потерпілими зв'язався керівник одного з адвокатських об'єднань міста Києва, який представляв їхні інтереси раніше. Адвокат зазначив, що дізнався про їхні проблеми та запропонував свої послуги", - заявили в прес-службі ГБР.

За інформацією ГБР, він запевняв потерпілих у серйозності кримінального провадження та позовів щодо стягнення боргів, яких насправді не існує.

Адвоката Федоркіна затримали у Києві 28 жовтня 2021 року. Попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах чи організованою групою осіб (ч.4 ст.190 КК України).

Новини по темі: Суд Адвокати Київ