Завантажити ще

У СБУ розповіли, за що Максим Галкін потрапив до чорного списку

У СБУ розповіли, за що Максим Галкін потрапив до чорного списку
Фото: instagram.com/maxgalkinru

Російський пародист Максим Галкін потрапив до українського "чорного списку" Мінкульту, оскільки Служба безпеки України побачила у його виконанні діяльність, яка завдає шкоди Україні. Щоправда, прикладів такої діяльності чи висловлювань артиста спецслужба не надала. Про це повідомляється у відповіді СБУ на запит AP News, опублікований виданням 10 листопада.

На думку українських силовиків, гуморист «провокує сепаратизм та підтримує окупацію». Втім, конкретно про Галкіна мова в документі навіть не йдеться - використовується узагальнене формулювання.

- Підставою для внесення до списку іноземця є достатні дані про його діяльність на шкоду Україні. А зокрема - [діяльність] спрямовану на провокування сепаратистських настроїв, створення умов для порушення територіальної цілісності нашої держави, підтримку тимчасової окупації частини України – країною-агресором та інше, - йдеться у документі.

Таким чином, невідомо, які саме висловлювання чи дії Галкіна змусили СБУ зробити його нев'їзним. Сам Галкін та його дружина, співачка Алла Пугачова, утримуються від коментарів на тему Криму та не відвідували півострів із 2014 року.

3 листопада російського актора, пародиста, телеведучого та шоумена Максима Галкіна внесли до "чорного списку" Мінкульту та заборонили йому в'їзд на територію України. Сам пародист досі ніяк не відреагував на рішення СБУ та Мінкульту. Натомість жарт із цього приводу відпустила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова.