21 травня
Завантажити ще

Американці роблять ставки: Іванку Трамп - у президенти!

Американці роблять ставки: Іванку Трамп - у президенти!
Фото: AP/EAST NEWS

Заробила на собі

Цього року Дональду Трампу вже довелося неабияк стриматися на подарунки членам сім'ї: круглі дати відзначили його молодший син Беррон, якому виповнилося п'ятнадцять, п'ятий десяток розміняв зять Джаред, а днями свій 40-річний ювілей відзначить улюблена дочка 45-го президента США.

Ніхто з членів клану Трампів не може зрівнятися за популярністю з Іванкою, хіба що сам Дональд.

Перші промені по-справжньому світової слави торкнулися її ранньої юності, коли старша дочка мільярдера вирішила стати моделлю. Мільйони їй принесли власний бренд модного одягу та ювелірних прикрас, який зараз уже не існує, а також робота в компанії батька. Сьогодні її статки оцінюються в $800 мільйонів, але тут варто зазначити, що цю купу грошей складають усі активи, що належать Іванці та її чоловікові Джареду Кушнеру.

Іванка не пробувала сил у великій політиці, але після приходу до Білого дому на посаду радниці президента стала значно помітнішою. Схоже, щодо дочки Трамп мав плани: нещодавно стало відомо, що він потужно просував її на посаду президента Світового банку.

Після того, як Трамп зі скандалом залишив Білий дім, Іванка, Джаред і троє їхніх дітей переїхали до Флориди, де досі, судячи з звітів папараці, насолоджуються безтурботним життям. Сама Іванка каже, що зараз увесь час приділяє родині. Чету часто бачать на пляжах, ресторанах, а також на острові Індіана-Крік, часто званому «Бункером мільярдерів». Там сімейство придбало особняк за $24 мільйони, а також земельну ділянку по сусідству, за яку було викладено $32 мільйони.

Олександрія Окасіо-Кортес – політик нового покоління. Вона не лише виступає у конгресі, а й показує своє повсякденне життя у соцмережах. Фото: globallookpress.com

Олександрія Окасіо-Кортес – політик нового покоління. Вона не лише виступає у конгресі, а й показує своє повсякденне життя у соцмережах. Фото: globallookpress.com

Продовжити справу батька

75-річний Дональд Трамп уже заявив, що намагатиметься повернутися до Білого дому 2024 року. І здається дивним, якби донька, ім'я якої вже давно обговорюють в аспекті її можливої участі у президентських перегонах, також висунула б свою кандидатуру на піку татові.

Але до наступних виборів у США ще є час, за який може багато статися. І це враховують усі – від виборців до політологів. Багато хто з яких уважно стежить за одним із головних індикаторів народних сподівань. А такими в Америці є... ставки.

Ім'я Іванки Трамп ось уже кілька років фігурує у списках потенційних кандидатів на пост президента США, на перемогу якого люди готові поставити гроші у букмекерських конторах.

Адже в новітній історії країни такі випадки: Джордж Буш-молодший 2000-го в'їхав до Білого дому, який за 8 років до цього займав його батько. А якби не Трамп, який стрімко увірвався в американську політику, найбільш ймовірним кандидатом від республіканців на виборах-2016 був би Джеб Буш, брат 43-го президента США і син 41-го.

- Сьогодні Іванка Трамп як майбутній президент США котирується на рівні, який називають «у снека немає жодних шансів у пекельному казані», - пояснюють букмекери. - Несприятливі шанси безпосередньо пов'язані з намірами її батька та губернатора Флориди Рона ДеСантіса зайняти Білий дім. Але якщо Дональд Трамп з тих чи інших причин вийде з боротьби, то ставки на Іванку рвонуть на вершину списку і принесуть величезні виплати гравцям, які поставили на неї серед перших.

Деякі політологи готові битися про те, що 2024 року Іванка заодно виставить свою кандидатуру на посаду сенатора від Флориди.

Вона неодноразово висловлювалася з різних питань. Отже, навіть зараз легко уявити її політичну програму, головними пунктами якої стануть: підтримка національної економіки, захист права на володіння зброєю, реформа кримінального правосуддя та захист прав жінок.

Впливові американські ЗМІ, основна частина яких до Трампу ставиться негативно, змушені враховувати молодість та ділову хватку Іванки та визнають, що має всі шанси стати президентом США.

Голосування на конкурс краси. Фото: Дмитро Полухін

Голосування на конкурс краси. Фото: Дмитро Полухін