22 вересня
Завантажити ще

У МВС повідомили про збільшення потоку мігрантів на кордонах України

У МВС повідомили про збільшення потоку мігрантів на кордонах України
Фото: Leonid Scheglov/BelTA/Handout via REUTERS

Міністерство внутрішніх справ спостерігає за ситуацією, яка динамічно ускладнюється, на кордонах Польщі, Литви та Латвії з Білоруссю, що має ознаки подальшої ескалації. У зв'язку з тим, що відбувається, спостерігається також збільшення потоків мігрантів у прикордонні регіони України, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін у коментарі РБК-Україна.

- Сусідні держави вдаються до гібридних технологій «збільшення потоків біженців» насамперед у прикордонних регіонах України з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Це ганебна спроба влаштувати в Україні міграційну кризу, – сказав перший заступник міністра.

Єнін додав, що за останній тиждень на ділянці білорусько-українського кордону затримали двох громадян Куби, які незаконно потрапили до України з території Білорусі та планували далі піти до Польщі.

- Оперативними підрозділами здійснюється постійний моніторинг ситуації навколо цієї проблематики, у тому числі і серед осіб, які можуть сприяти організації таких каналів міграції, - підкреслив Єнін.

Він також додав, що Україна повністю контролює ситуацію та готова до можливих провокацій.