21 вересня
Завантажити ще

В Офісі президента закликали не робити піар на проблемах KyivPost, а брати з них приклад

В Офісі президента закликали не робити піар на проблемах KyivPost, а брати з них приклад
Фото: KYIV POST

В Офісі президента заявили, що окремі політики та медійники звинуватили главу держави Володимира Зеленського у ситуації із закриттям англомовного видання Kyiv Post. Про це заявив у своєму Фейсбуці речник президента Сергій Никифоров.

- Що б не було причиною сьогоднішніх новин про KyivPost, сподіваємося, видання продовжить роботу та збереже ту якість та стиль, які ставили його на найвищий щабель серед українських медіа. Ми щиро і неприємно здивовані тим, як окремі політики та медійники взялися звинувачувати безапеляційно у ситуації Офіс президента чи навіть його особисто. Для нас сьогоднішні новини стали такою самою несподіванкою, як і іншим, - заявив Нікіфіров.

У зв'язку з цим в Офісі президента закликали не намагатися піаритися на ситуації навколо Kyiv Post.

– Закликаємо не намагатися робити піар на проблемах авторитетного видання, а брати з нього приклад – будувати собі ім'я щоденною якісною роботою, – наголосив прес-секретар Зеленського.

Про закриття видання Kyiv Post стало відомо 8 листопада. Власник англомовного видання Kyiv Post Аднан Ківан заявив, що видання закривається на якийсь час, але термінів не уточнив. Тим часом, співробітники видання зробили колективну заяву про те, що причиною такого рішення є бажання власника змінити команду. Про звільнення журналісти дізналися вранці, 8 листопада, прийшовши на роботу. Колектив запропонував власнику продати газету чи передати торгову марку Kyiv Post до рук редакції, але Ківан не погодився.