Завантажити ще

Арахамія анонсував ще дві відставки у Кабміні та підтвердив призначення Демченка до Держмитниці

Арахамія анонсував ще дві відставки у Кабміні та підтвердив призначення Демченка до Держмитниці
Фото: rada.gov.ua

Ще дві відставки у Кабінеті міністрів можуть відбутися у найближчі півроку. Про це в кулуарах Верховної Ради сповістив Давид Арахамія, повідомляє кореспондент “КП” в Україні”.

- Дві є... (можливі відставки. - Прим. авт.). Ви ж знаєте добру традицію, що я вам не скажу (прізвища) до останнього моменту, - заявив голова фракції "Слуга народу".

Народний депутат підтвердив, що звільнений президентом начальник прикордонної розвідки В'ячеслав Демченко може стати новим головою Держмитниці замість призначеного міністром із питань стратегічних галузей Павла Рябікіна.

- Пан Демченко – командувач прикордонної розвідки, це окремий орган. Він формально підпорядковується прикордонній службі, але фактично це як головне управління розвідки при Міноборони, тобто окремий орган з окремим бюджетом. Наша ідея, щоб був митний прикордонник із гідною зарплатою, який несе відповідальність з питань кордону. Подивимося, як це працюватиме у пілотному режимі з паном Демченком, – повідомив Арахамія.

3 та 4 листопада Верховна Рада змінила чотирьох членів Кабміну. Міністром оборони замість Андрія Тарана став Олексій Рєзніков, міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій замість Резнікова – Ірина Верещук. Павло Рябікін змінив Олега Уруського на посаді міністра стратегічної промисловості. Юлія Свириденко очолила Мінекономіки замість Олексія Любченка.

В.о. міністра екології Кабмін призначив Руслана Стрільця – заступника відправленого у відставку Романа Абрамовського.

3 листопада Володимир Зеленський своїм указом усунув начальника Управління розвідки Державної прикордонної служби В'ячеслава Демченка.