Завантажити ще

Віце-прем'єра Олега Уруського звільнили через промахи у локалізації виробництва

Віце-прем'єра Олега Уруського звільнили через промахи у локалізації виробництва
Фото: facebook.com/oleguruskyi

Посади віце-прем'єр-міністра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості 3 листопада втратив Олег Уруський. Народні депутати у середу підтримали його заяву про звільнення. "За" проголосували 342 народні обранці.

Заяву про відставку Уруський написав 1 листопада.

Під час розгляду питання про його відставку за скороченою процедурою депутати виставили дуже багато претензій до його роботи. Але Уруський цього не почув, бо не прийшов до парламенту.

Голова профільного комітету Верховної Ради Дмитро Наталуха озвучив ключовий промах звільненого віце-прем'єра та визначив завдання для його наступника.

– Для стратегічної промисловості головною була і є локалізація виробництва, яка надасть українській промисловості можливість ефективно боротися з імпортними аналогами. І локалізація насамперед стосується стратегічних галузей. І за цей рік, за час перебування на посаді міністра пана Уруського, на жаль, у напрямку локалізації стратегічних галузей не було зроблено жодного адекватного кроку. Тому я маю побажання до наступників Уруського – прислухатися до причин звільнення віце-прем'єра і взяти цю інформацію на озброєння, - заявив голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Новим віце-прем'єром, міністром із питань стратегічних галузей може стати нинішній голова Державної митної служби Павло Рябікін.