22 вересня
Завантажити ще

Андрій Таран більше не міністр оборони

Андрій Таран більше не міністр оборони
Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Народні депутати на пленарному засіданні 3 листопада підтримали відставку міністра оборони Андрія Тарана. "За" проголосував 341 депутат.

Питання обговорювалося за скороченою процедурою. Хоча речник Руслан Стефанчук пропонував голосувати взагалі без обговорення.

Міністра Андрія Тарана під час розгляду питання щодо його відставки у залі Верховної Ради не було, що дуже обурило парламентарів. А якби  був, то почув би дуже багато невтішних слів на свою адресу. Йому ставили в осуд корупцію у відомстві, розкрадання власності міністерства та військових об'єктів, провал оборонного замовлення, тотальні проблеми із держзакупівлями для армії.

Депутати навіть пригадали міністрові їжу для військових із черв'яками. І що за рік не збудовано жодного квадратного метра житла для військових.

Андрія Таран написав заяву про відставку з посади міністра оборони 1 листопада. На чолі міністерства він був із 4 березня 2020 року. Його наступником має стати звільнений 3 листопада віце-прем'єр, міністр з питань реінтеграції Олексій Рєзніков. Народні депутати від фракції «Слуги народу» кажуть, що саме кандидатуру Рєзнікова президент Володимир Зеленський внесе до парламенту на міністра оборони. Голосування заплановане на 4 листопада.