23 вересня
Завантажити ще

Камельчук підрахував, що витрачатиме на вхід до Ради 3000-4000 гривень на місяць

Камельчук підрахував, що витрачатиме на вхід до Ради 3000-4000 гривень на місяць
Фото: facebook.com/yuriy.kamelchuk

Юрій Камельчук підрахував, скільки витрачатиме на ПЛР-тести для входу до Верховної Ради. "Слуга народу" заявив, що готовий витрачати на аналізи понад 4000 гривень на місяць.

- Тут легко порахувати. Якщо ми працюватимемо через тиждень три тижні поспіль, то мінімум два тести на тиждень. Якщо вони коштуватимуть від 500 гривень, то 500 на два – 1000. 1000 помножити на три – 3000 мінімум на місяць. Якщо я хочу на довше – то 4000 на місяць. Якщо тест коштуватиме дорожче, 800 гривень, буде дорожчим. Я готовий заплатити цю ціну, – сказав він журналістам у парламенті.

Верховна Рада 2 листопада ухвалила заборонити вхід до парламенту без сертифікату про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, який здали не пізніше 72 годин. Положення ухвали має запрацювати не пізніше 15 листопада.

Проти ухвали проголосували лише двоє нардепів - Юрій Камельчук та його колега по фракції “Слуга народу” Артем Дмитрук. Двоє парламентарів "утрималися". Це також представники монобільшості Єлизавета Богуцька та Дмитро Микіша. Камельчук того ж дня повідомив ЗМІ, що на тести він має заощадження за “багато років підприємницької діяльності”.

Новини по темі: Верховна Рада вакцинація