28 вересня
Завантажити ще

Рада розгляне 3 листопада звільнення п'яти міністрів

Рада розгляне 3 листопада звільнення п'яти міністрів
Фото: Українські новини

Верховна Рада розгляне на пленарному засіданні в середу, 3 листопада, низку кадрових питань, серед яких - відставка п'яти міністрів. Про це повідомив у телеграм-каналі представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За його словами, нардепи розглянуть звільнення Романа Абрамовського з посади міністра захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України, Олексія Любченка – з посади першого віцепрем'єр-міністра, міністра економіки України, а Олега Уруського – з посади віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості

Також парламент планує відправити у відставку з посади віцепрем'єр-міністра – міністра з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова та розглянути звільнення Андрія Тарана з посади міністра оборони.

Про те, що до Ради надійшла заява про звільнення з посади міністра Романа Абрамовського, стало відомо 19 жовтня. 1 листопада подали заяву на відставку міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Рєзніков та віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. Наступного дня аналогічні заяви до Ради надійшли від першого віцепрем'єр-міністра Олексія Любченка та міністра оборони Андрія Тарана.