Завантажити ще

Арахамія підтвердив, що Рєзніков очолить Міноборони: у Тарана проблеми зі здоров'ям, а потрібен "турбо-режим"

Арахамія підтвердив, що Рєзніков очолить Міноборони: у Тарана проблеми зі здоров'ям, а потрібен
Фото: President.gov.ua

У "Слузі народу" нарешті підтвердили із називанням прізвищ кадрові перестановки в Кабінеті міністрів. Про рокіровки в уряді 1 листопада на брифінгу після погоджувальної ради в Раді розповів голова фракції Давид Арахамія.

Олексій Резніков справді буде міністром оборони. Арахамія зазначив, що у чинного міністра Андрія Тарана "у тому числі" наразі проблеми зі здоров'ям, а відомству необхідні енергійні реформи у "турбо-режимі". Тому до Мініборони вирішили направити "досвідченого менеджера" та дипломата Олексія Рєзнікова. Питання відставки, за словами представника "Слуги народу", вже узгоджено з Тараном.

Арахамія додав, що у сфері оборонних закупівель суттєво змінилися правила, і нині міністерство потребує швидких та різнобічних змін.

У рамках цієї ротації депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук обійме посаду Резнікова на посаді голови Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Арахамія також розповів, що голова Митної служби Павло Рябікін має змінити голову Міністерства стратегічної промисловості Олега Уруського, оскільки є досвідченим менеджером в авіасфері. А на місце міністра екології Романа Абрамовського прийде його заступник Руслан Стрілець.

Раніше повідомлялося, що кадрові перестановки в уряді Рада розглядатиме 3 листопада. Увечері 1 листопада на засідання збирається фракція "Слуги народу", обговорюватимуться саме кадрові питання. У "Парковому" очікують "кандидатів у міністри", які представлять свою програму дій та дадуть відповіді на запитання депутатів.

У понеділок, 1 листопада, стало відомо, що глава міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Рєзніков подав у відставку. Це крок до призначення його міністром оборони, хоча відставку Тарана ще у п'ятницю спростовував речник президента Сергій Никифоров.