Завантажити ще

Печерський суд обрав запобіжний захід керівникові адвокатського об'єднання LBA Федоркiну у вигляді арешту до 27 грудня або застави понад 8 млн гривень

30 жовтня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 27.12.2021 року включно підозрюваному в шахрайствi в особливо великих розмірах керівнику адвокатського об'єднання Law Business Association Денису Федоркiну.

"У задоволенні клопотання ... відмовити, застосувати щодо Федоркiна запобіжний захід у вигляді вигляді тримання під вартою строком до 27.12.2021 року включно з альтернативою внесення застави в розмір в 8 001 750 грн (3525 прожиткових минимумив)", - йдеться в ухвалі суду, повiдомили присутнi у зали суду.

Cуд відмовив у задоволенні клопотання захисту, які просили про необґрунтованість підозри. Термін дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - до 27 грудня 2021 року. Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційній інстанції. Суд оголосив лише резолютивну частину ухвали, повний текст буде оприлюднений пізніше.

Новини по темі: Адвокати Суд