Завантажити ще

Тараса Тополя: Директора "ОКУАСП" затримали на спробі підкупити нардепа

Тараса Тополя: Директора
Фото: facebook.com/taras.topolya

Правоохоронці затримали директора Української ліги авторських та суміжних прав (УЛАСП) та Організації колективного управління авторських та суміжних прав (ОКУАСП) Олександра Анікіна, який намагався підкупити народного депутата. Про це заявив у своєму Фейсбуці фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

- Хабар. Сьогодні, 29.10.2021, під час спроби підкупу народного депутата України через помічника останнього затримано директора "ОКУАСП" та "УЛАСП" Нікіна О.І. Поки ми, найбільша спільнота авторів країни, боремося за своє право на чесну авторську винагороду, в тому числі підтримуючи закон 5572… Директор "ОКУАСП" та "УЛАСП" Нікін Олександр, здійснив завершений підкуп народного депутата з метою відстрочення або взагалі зняття законопроекту 5572 ВР, - написав Тополі.

За його словами, цей факт було задокументовано співробітниками СБУ, а зловмисника затримали на "гарячому" у часі передачі нардепу хабара у розмірі 100 тисяч доларів.

- Станом на сьогоднішній день СБУ задокументовано все у дрібних деталях. А фігуранта затримано на місці відразу після передачі коштів. Сума передана Нікіним та зафіксована правоохоронцями – 100.000 доларів США. Крім цього, пропонувалося передавати «потрібним особам» ще по 100.000 доларів, увага щороку!, - зазначив фронтмен гурту "Антитела".

Також Тополя заявив, посилаючись на свої джерела, що половину суми для підкупу нардепа нібито співзасновник ОКУ Олег Долинський. За його словами, зараз у Долинського відбувається обшук.

Законопроект №5572 "Про внесення змін до Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права та (або) суміжних прав" щодо забезпечення збору доходу від права організаціями колективного управління було зареєстровано у Верховній Раді 27 травня. 30 вересня документ підтримав Комітет з питань економічного розвитку.