Завантажити ще

Добкін: Ситуація з COVID-19 в Харкові - результат бездіяльності влади

Добкін: Ситуація з COVID-19 в Харкові - результат бездіяльності влади
Фото: Facebook

Стрімке зростання захворюваності COVID-19, яке склалося в Харкові - це результат абсолютної безвідповідальності влади.

Про це заявив лідер громадської організації «Наш Дім - Харків», кандидат на посаду харківського міського голови Михайло Добкін в ефірі програми «Хард з Влащенко».

За словами Михайла Добкіна, цього літа в Харкові ніхто не готувався до пандемії, тому що влада вважала, що ми обійдемося без додаткових зусиль, або ця проблема обійде нас стороною.

«У нас дуже багато переселенців, тому нас не 1,5 мільйона, а 1,8 мільйона. І на 1,8 млн жителів у нас 1500 місць під коронавірус, з яких тільки 719 обладнані киснем. Тому, говорити про те, що з таким підходом ми можемо впоратися - це обманювати самого себе. Це повна безвідповідальність, неорганізованість. Це дурість і злочинна бездіяльність », - заявив політик.

Михайло Добкін зазначив, що на сьогоднішній день люди зовсім втратили довіру до влади, тому що на голову звичайної людини звалюється дуже багато думок, і люди просто не розуміють, що їм робити.

«Ковід існує, я їм хворів. Я знаю, що це дуже складна хвороба зі своїми наслідками, які потім наздоганяють протягом багатьох місяців. Бережіть здоров'я, бережіть здоров'я своїх близьких. Лікування дуже дороге, і краще цим не хворіти. Не знаю, чи треба вакцинуватися, я не фахівець. Я не знаю, як лікувати ковід. Але я точно знаю, що я на місці нинішньої влади зробив би набагато більше місць в лікарнях, з запасом б зробив », - сказав кандидат у мери.

Сьогодні людина, за словами Михайла Добкіна, щоб потрапити під точку кисню, чекає, поки або хтось помре, або видужає. «Ви розумієте, що переживає людина, яка дивиться з надією, що має звільниться місце, щоб він там отримав необхідність вільно дихати. Це погано, це страшно », - зазначив політик.

Михайло Добкін підкреслив, що завдання влади - забезпечити умови, для медиків - швидко і якісно лікувати, для пацієнтів - отримати швидку медичну допомогу, для бізнесменів - не мати проблем з виїздом. «У нас все підганяється під статистику. Міністерство охорони здоров'я разом з урядом хоче дати більшу кількість вакцинованих і сказати: Ось Україна справляється. Так що ж ви справляєтеся? Давайте подивимося на смертність. Давайте подивимося на реальні статистичні дані », - заявив кандидат на посаду мера Харкова.

«Я абсолютно відповідально заявляю, що дані зі смертності в Україні абсолютно не відповідають дійсності, тому що в статистику з ковіду беруть тільки тих людей, які померли в лікарні, а ті, яких не взяли до лікарні, хто помер, не дочекавшись поворотної точки, у багатьох прописано - серцева недостатність або будь-які інші супутні хронічні захворювання, які були у людини, - їх не беруть у статистику », - підсумував Михайло Добкін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що команда лідера ГО «Наш Дім - Харків», кандидата на посаду харківського міського голови Михайла Добкіна приступила до монтажу додаткової кисневої траси в одній з лікарень Харкова, що дасть додаткові 35-40 точок доступу до кисню для важких хворих COVID -19.