Завантажити ще

ЗМІ: Зеленський погодив Рєзнікова на пост міністра оборони, а на його місце - Верещук

ЗМІ: Зеленський погодив Рєзнікова на пост міністра оборони, а на його місце - Верещук
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Володимир Зеленський погодив Олексія Резнікова на пост міністра оборони. Про це в неділю заявив український журналіст, головний редактор сайту Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

- Президент Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони. Це Олексій Резніков, чинний віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.... Іншим кандидатом, який розглядався Зеленським, була колишній кандидат в мери Києва, "слуга народу" Ірина Верещук, - написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

Видання « Страна » заявило, що джерела в Офісі президента підтвердили інформацію. На місце Рєзнікова хочуть призначити нардепа від «Слуги народу» Ірину Верещук. Остаточне рішення нібито візьмуть до кінця жовтня.

З 4 березня 2020 року міністр оборони України є 66-річний Андрій Таран. З цього ж часу Олексій Резніков обіймає посаду віце-прем'єр-міністра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, йому 55 років. З травня 2020 року він також перший заступник голови української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ).