8 грудня
Завантажити ще

Прем'єр Грузії - про можливу ліквідацію Саакашвілі в тюремній лікарні: Сіють паніку перед другим туром виборів

Прем'єр Грузії - про можливу ліквідацію Саакашвілі в тюремній лікарні: Сіють паніку перед другим туром виборів
Фото: facebook.com/GaribashviliOfficial

Прем'єр-міністр Грузії назвав «черговою брудною провокацією" заяви про плановану ліквідації Михайла Саакашвілі в тюремній лікарні. Іраклій Гарібашвілі пов'язав їх з наближенням другого туру муніципальних виборів, передає Новини Грузії.

- Це почерк Саакашвілі і чергова брудна провокація... Ми добре розуміємо причину, по якій вони сіють паніку, нас чекає напружений тиждень, і ми почуємо від них багато брифінгів, що містять абсурдну паніку. Я хочу закликати населення до спокою, спокійно вислуховувати ці брудні. Звичайно, це абсолютно безпідставно, - сказав Гарібашвілі.

Він додав, що «Грузинська мрія» не здатна на «таку жахливу провокацію» на відміну від партії «Єдиний національний рух» Саакашвілі.

- Вони роблять панічні, абсурдні заяви, виходячи з власних розпусних дій... Цим вони ще раз доводять, на що здатні, - заявив прем'єр.

Іраклій Гарібашвілі сказав, що екс-президент «не є привілейованим» і не буде госпіталізований в приватну клініку. За його версією, Саакашвілі хоче домогтися цього, сподіваючись, що прихильникам вдасться його звільнити. Прем'єр нагадав, що всіх голодуючих в'язнів в разі необхідності госпіталізують в тюремний госпіталь.

24 жовтня - 24-й день голодування Михайла Саакашвілі, яку він оголосив у день затримання в Тбілісі. 22 жовтня третьому президентові в Руставський в'язниці зробили переливання крові.

Адвокат Саакашвілі Ніка Гварамія заявив, що в тюремній лікарні може трапитися імітований бунт, який закінчиться ліквідацією екс-президента. За його словами, у Саакашвілі існує ризик зупинки серця. У тюремній лікарні надати кваліфіковану допомогу не вийде.

Михайло Саакашвілі повернувся на батьківщину напередодні першого туру муніципальних виборів, який пройшов 2 жовтня. Другий тур пройде 30 жовтня.