25 червня
Завантажити ще

Російську поетесу не пустили в Україну через відвідування Криму

Російську поетесу не пустили в Україну через відвідування Криму
Фото: Держприкордонслужба

В аеропорту "Київ" українські прикордонники не пустили на територію нашої країни 25-річну поетесу з Росії, яка прилетіла з Іспанії. Як з'ясувалося, росіянку відвідувала Крим. У зв'язку з цим було прийнято рішення про заборону їй в'їзду в Україну терміном на 3 роки. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

- Росіянка, яка виявилася поетесою і автором різних проектів, неодноразово публікувала матеріали на кримську тематику і інформацію про відвідування тимчасово окупованій території України. Жінка зазначила, що на півострів їздила в минулому році і потрапила туди поїздом, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, за порушення норм українського законодавства громадянці Російської Федерації відмовлено в пропуску через державний кордон та заборонений в'їзд в Україну терміном на 3 роки.

За даними ЗМІ, мова йде про російську поетесу Алісі Денисової - про що вона сама написала в своєму телеграм-каналі.

- Запам'ятайте одне, якщо не хочете ревіти на кордоні від того, що вас розлучають з коханою людиною, на питання, навіщо ви їздили в Крим, відповідайте: "Я не їздив". Навіть якщо їздили. У мене все. PS Емоцій на поему, - зазначила Денисова.

У Держприкордонслужбі прізвище поетеси не уточнили. Відомо лише, що вона 1996 року народження і родом з російського Новгорода.