Завантажити ще

Сергій Лещенко хоче прийти на ефір до Савіка Шустера, щоб відповісти на звинувачення на свою адресу

Сергій Лещенко хоче прийти на ефір до Савіка Шустера, щоб відповісти на звинувачення на свою адресу

Журналіст і ексдепутат Сергій Лещенко запропонував Савіку Шустеру дати йому можливість в прямому ефірі відповісти на звинувачення, що пролунали напередодні на його адресу на каналі Україна-24. З пропозицією про надання йому слова він звернувся через свою сторінку в фейсбуці.

«Було приємно дізнатися, що вчора моє прізвище згадували весь вечір в різних ефірах телеканалу Ріната Ахметова Україна-24. Адже все, крім некролога, є рекламою. А також це тепер дає мені законне право на репліку. Отже, звертаюся до ведучого програми «Свобода слова» Савіка Шустера запросити мене для участі в ефірі в цю п'ятницю для дотримання балансу думок і неупередженості », - звернувся Лещенко.

Він також нагадав ведучому програми «Свобода слова», що раніше надавав підтримку самому Шустеру, коли у того виникли проблеми з виходом в ефір.

«Як член комітету порятунку Савіка Шустера, власник клубної картки Шустера і переможець премії Шустера за минулі роки маю на це моральне право. А як громадянин України маю юридично гарантоване право на відповідь », - пояснив свою позицію журналіст.

Лещенко також додав, що розраховує на позитивне рішення щодо своєї участі в програмі: «Мої контакти відомі всім в цій редакції. Відмову буду вважати повною зневагою базовими стандартами журналістики ».