Завантажити ще

Нардеп Буймістер розповіла, за що в "Слузі народу" хочуть виключити її з фракції

Нардеп Буймістер розповіла, за що в

Народний депутат Людмила Буймистер прокоментувала ініціативу фракції "Слуга народу" про її виключення зі свого складу. Політик вважає, що причина такого рішення однопартійців полягає в її частій появі на телеекранах і спілкуванні з журналістами. Про це вона написала в Фейсбуці.

- Наскільки мені переказали мої колеги, (я не була на засіданні фракції) - основною причиною ініціювання процедури виключення, за словами пана Арахамія, є те, що я активно спілкуюся з журналістами і розповідаю виборцям що ж насправді відбувається в країні, - написала нардеп.

Як зазначила Буйтмістер, питання про її перебування в складі фракції для є формальним. Нардеп має намір і далі відстоювати свої позиції, незалежно від її "подальшу долю" в "Слугу народу".

- Бути чи не бути членом фракції - це питання чисто формальний. Але, я буду намагатися до останнього переконувати людей, які все ще приймають рішення і мають право підпису або мають вибір натискати на ту чи іншу кнопку, буду їм просто пояснювати наслідки цих рішень... Якими вони будуть жахливими для країни, для українців...І цей сезон опалювальний пройти, і в подальшому виходити з економічної кризи, - зазначила вона в ефірі телеканалу "Прямий".

За її словами, про перехід в іншу політичну партію або групу вона поки не замислювалася, але вважає, що прийшов час для об'єднання всіх політпартій.

23 вересня Людмила Буймистер була єдиною з фракції «Слуга народу», хто проголосував проти президентського закону про олігархів у другому читанні. 19 жовтня на засіданні "Слуги народу" говорили про виключення Буймистер з фракції, але ніяких рішень поки прийнято не було.

Новини по темі: Депутати Слуга народу