23 травня
Завантажити ще

"Наша віра, правда й перемога і непорушний козацький дух". Зеленський привітав українців із Днем захисників вітчизни

Фото: президент.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем захисників і захисниць України. Глава держави подякував військовим за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву. Вітання Зеленського опубліковано 14 жовтня у Твіттер-акаунті глави держави:

"Україна - нездоланна, доки у неї є мужні захисники й захисниці. Вони захищають українські кордони на суші, в небі і на воді. Оберігають мир і спокій в містах та селах. Забезпечують економічну безпеку держави. Ви захищаєте Україну, а Покрова Пресвятої Богородиці нехай береже вас!"

На офіційному сайті глави держави з'явився більш розгорнутий текст.

"Вітаю нас із Днем захисників та захисниць України. Це всенародне свято, яке увібрало в себе глибинні історичні традиції українців і нерозривно поєдналося зі святом Покрови і Днем Українського козацтва. У ці складні для України роки ви щодня робите подвиг - зі зброєю в руках захищаєте рідну землю від російського агресора", - йдеться в привітанні.

Президент від імені українського народу подякував усім захисникам і захисницям України за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву.

"Наша віра, правда й перемога як символи свята Покрови завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами і в подальшому надихатимуть нас на перемогу. Нехай незламний та нескорений козацький дух захисників української землі всіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розвитку сучасної і міцної України. Слава захисникам і захисницям України! Слава Україні!" - сказано в привітанні.

Також Зеленський згадав про загиблих за свободу і незалежність України.

"Низько вклоняємося світлій пам'яті полеглих і згадуємо всіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу та незалежність української держави", - підкреслив президент.

Раніше повідомлялося, що напередодні Дня захисників та захисниць України Володимир Зеленський помилував 31 ветерана бойових дій, що не здійснювали тяжких злочинів. Їх уже випустили на свободу.