Завантажити ще

Михайло Добкін направив частину коштів своєї виборчої кампанії на боротьбу з COVID-19 в Харкові

Михайло Добкін направив частину коштів своєї виборчої кампанії на боротьбу з COVID-19 в Харкові
Фото: instagram.com/dobkinmm

Лідер ГО "Наш Дім - Харків", кандидат на посаду харківського міського голови Михайло Добкін направив частину коштів свого виборчого фонду на потреби охорони здоров'я міста у зв'язку з важкою ситуацією з епідемією COVID-19.

Про це Михайло Добкін повідомив на своєму телеграм-каналі.

За його словами, ситуація із захворюваністю на COVID-19 "розвивається в Харкові за найгіршим із усіх можливих сценаріїв. Міська влада в цьому питанні імпотентна".

"Прийняв рішення направити частину коштів свого виборчого фонду мерської кампанії на потреби охорони здоров'я міста. Обійдусь без зовнішньої реклами. Про те, що виконано, доповім пізніше", - повідомив Михайло Добкін.

Нагадаємо, в останні дні в Харкові та Харківській області склалася одна з найважчих по країні ситуацій з поширенням коронавірусу. За минулу добу на Харківщині зафіксовано 1 526 нових випадків COVID-19, що є найвищим показником по країні.

Також за 12 жовтня від коронавірусной інфекції в Харківській області померло 45 осіб. Експерти констатують повну неготовність Харкова до нинішньої хвилі COVID-19.

Ліжко-місця в харківських ковідних лікарнях закінчилися ще 23 вересня, люди лежать у лікарнях в коридорах, частину госпіталізують за межі міста в лікарні населених пунктів області.