20 червня
Завантажити ще

Шмигаль летить до Швеції

Шмигаль летить до Швеції
Фото: facebook.com/dshmyhal

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 13 жовтня відправиться до Швеції з робочим візитом. У місті Мальме він візьме участь в Міжнародному форумі пам'яті Голокосту і боротьби з антисемітизмом. Про це повідомила пресслужба Кабміну.

Також передбачаються зустрічі з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном, прем'єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас і прем'єр-міністром Словацької Республіки Едуардом Гегером.

У січні 2020 року прем'єр-міністр Швеції запросив на форум високого рівня Remember-ReAct в Мальме, присвячений пам'яті Голокосту і боротьбі з антисемітизмом, відомих людей і політиків. Форум був запланований на жовтень 2020 року, але був перенесений на 13 жовтня 2021 року через пандемію коронавіруса.

Формат програми буде інтерактивним і з упором на дискусії між главами делегацій при активній модерації. Головний модератор форуму в Мальме - Хала Горані, ведуча і кореспондент CNN International. Також будуть присутні Його Величність король Карл XVI Густав та Її Величність королева Сільвія.