2 грудня
Завантажити ще

У Грузії створять групу медиків для спостереження за станом Саакашвілі

У Грузії створять групу медиків для спостереження за станом Саакашвілі
Фото: Ф. Б. Саакашвілі

Екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, який оголосив у в'язниці голодування, буде знаходитися під наглядом лікарів. Для цього грузинське Міністерство охорони здоров'я створить багатофункціональну групу медиків. Про це пише " Interpressnews ".

- Мін'юст звертається до міністра охорони здоров'я Катерині Тікарадзе з проханням виділити багатофункціональну групу лікарів для вивчення і аналізу стану здоров'я Михайла Саакашвілі. Наша мета - надати громадськості повну, вичерпну і об'єктивну інформацію про правовий статус і стан здоров'я обвинуваченого Михайла Саакашвілі, - заявили в грузинському Міністерстві юстиції.

Як зазначено в повідомленні, Мін'юст також звернувся до голови парламентського комітету з прав людини і комітету з охорони здоров'я і соцзахисту з проханням проконтролювати захист прав Михайла Саакашвілі.

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі був затриманий по приїзду в Тбілісі 1 жовтня - проти нього на батьківщині ведеться ряд кримінальних справ. Зараз він знаходиться в одній з в'язниць в Руставі. В знак протесту Саакашвілі оголосив голодування, в результаті чого у нього спостерігаються погіршення в стані здоров'я.

Після затримання Саакашвілі президент Володимир Зеленський заявив, що планує домагатися повернення політика в Україні, оскільки він є громадянином нашої держави. Тим часом в генпрокуратурі Грузії заявили, що екстрадиція екс-президента Грузії неможлива, а нинішній грузинський лідер Саломе Зурабішвілі підкреслила, що ніколи не помилує свого попередника.