2 грудня
Завантажити ще

Нардепи пропонують ввести звання "Батько-герой"

Нардепи пропонують ввести звання
Фото: Петрус Ольссон

Відповідний законопроект зареєстрований у Раді 11 жовтня. Ініціаторами документу, переданого на розгляд Комітету, стали 43 народних депутати.

Сам текст проекту №6162 поки ще не оприлюднений. Серед його ініціаторів - глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Також пропозицію підтримують Галина Третьякова, яка відзначилася раніше висловлюваннями про "дітей низької якості" та своєю реакцією на смерть депутата Антона Полякова.

Також документ підтримали голова профільного комітету Ради Андрій Клочко, голова комітету Ради з прав людини Дмитро Лубинець та ще 39 народних депутатів.

Це не перший раз, коли депутати запропонували ввести подібне звання. У 2013 році такий законопроект представляв народний депутат Юрій Дерев'янко. Він пропонував присвоювати почесне звання «Батько-герой» чоловікам, що самостійно виховали п'ятьох та більше дітей, які досягли восьмирічного віку, у тому числі й усиновлених. У 2014 році законопроект відхилили.

З 2004 року в Україні існує державна нагорода України - почесне звання " Мати-героїня ", що присвоююється президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей.

Новини по темі: звання