Завантажити ще

Геннадій Москаль упевнений, що Поляков сам не брав метадон: Такий наркотик з горілкою - це смерть

Геннадій Москаль упевнений, що Поляков сам не брав метадон: Такий наркотик з горілкою - це смерть
Фото: facebook.com/hennadii.moskal

Метадон, виявлений у крові у померлого депутата Антона Полякова, є синтетичним наркотиком і дуже сильно впливає на серце. Про це в ефірі програми "Хард з Влащенко" розповів екс-глава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

- Цей наркотик замінює наркотики опійної групи. Він застосовується в невеликих дозах, і він сильно б'є по серцю. У всіх країнах за ним дуже сильний контроль. Він може призводити до інсультів, інфарктів, зупинки серця та іншим поразок серцево-судинної системи. З горілкою - це все, це смерть, - сказав політик.

На його переконання, Поляков сам не став би приймати метадон.

- Я подивився два останніх відео, де Поляков виступав. З його жестикуляції, і я збільшував, аби подивитися на зіниці, - він не вживав наркотики. Я це говорю як людина, яка почала боротися з наркоманією, коли ще навіть не було відповідних законів. Немає у нього ознак того, що він споживав наркотики. Його (метадон. - Прим. ред.) легко підкинути в горілку, він швидко розчиняється. Є дуже багато запитань, і головне - чи не всипав йому хтось під час вживання алкоголю таблетку - а там і чверті таблетки було б достатньо, щоб викликати гострий сердечний стан, - підкреслив він.

Антона Полякова виявили мертвим в таксі восьмого жовтня. За повідомленням київської прокуратури, смерть Полякова наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Правоохоронці розглядають дві версії: смерть внаслідок хронічного захворювання і отруєння невідомою речовиною - самостійно або іншою особою. При цьому правоохоронці наразі  більше схиляються до версії природної смерті.