8 грудня
Завантажити ще

Зеленський зізнався, що, будучи президентом, деякий час погоджував жарти для «Кварталу»

Зеленський зізнався, що, будучи президентом, деякий час погоджував жарти для «Кварталу»
Фото: президент.gov.ua

Глава держави в інтерв'ю телеведучій Каті Осадчій підтвердив інформацію, що на початку своєї президентської каденції активно відстежував робочі чати «Кварталу 95».

- Ваша колега і подруга Олена Кравець якось розповіла, що ви не виходили з усіх редакційних чатів «Кварталу-95». Стежили за всім, що відбувається, і хіба що не узгоджували кожен номер. Донині відстежуєте те, що відбувається у "Кварталі"? - з таким запитанням звернулася до Зеленського телеведуча.

У відповідь почула, що Зеленський спочатку активно стежив за «квартальцями», а наразі на це немає часу.

- З самого початку вони у мене запитували, як я думаю. Так, я щось відповідав. Нині, на жаль, не завжди можу дозволити собі подивитися «Квартал» - немає часу. Але коли я дивлюся, то завжди їм пишу, що сподобалося, а що ні. Все! - відповів Зеленський.

Президент також зізнався, що ідея проводити виїзні засідання народних депутатів від партії «Слуга народу» в Трускавці належить йому. Він навіть був у курсі, що на засіданні «Великої фракції» роздаватимуть політикам жартівливі нагороди. Єдине, чого не знав, - назву номінацій. Але його дуже розсмішила нагорода «Турбо жим-жим», яка дісталася народному депутатові Миколі Тищенку.