8 грудня
Завантажити ще

Володимир Зеленський спростував конфлікт із Шефіром: Жодна тварина між нами не пробігала

Володимир Зеленський спростував конфлікт із Шефіром: Жодна тварина між нами не пробігала
Фото: instagram.com/svitsketv

Глава України запевнив, що чутки про його конфлікт з його першим помічником Сергієм Шефір неправдиві і не відповідають дійсності. Президент також розповів, що дізнався про замах на Шефіра вночі. Той нервував, але поводився "як міцний чоловік".

- Я просто не розумію, як люди можуть навіть думати, що таким чином можна впливати на країну, на президента. І точно на Шефіра не можна так впливати, - розповів Зеленський в програмі " Світське життя".

На питання Каті Осадчої про чутки в ЗМІ про те, що між президентом і радником "пробігла чорна кішка", після чого Шефір зібрав речі і з'їхав з ОП, Зеленський заявив, що нічого про це не знає.

- Між нами з Сергієм Шефір ніяке тварина, кішка або ще хтось, ніколи не пробігав за все 26 років нашої дружби, - запевнив він.

Історія замаху на Шефіра

Невідомі стріляли в машину, в якій їхав Сергій Шефір, вранці 22 вересня. В результаті був поранений водій Шефіра. Правоохоронці розглядають кілька версій замаху на першого помічника президента: напад, пов'язаний з державною діяльністю потерпілого; замах з метою тиску на вище керівництво держави; замах з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні і версія з участю спецслужб іноземних держав.

Інтерв'ю Каті Осадчій Володимир Зеленський давав в Трускавці, де 1 і 2 жовтня проходило виїзне засідання фракції "Слуга народу". Провідна була єдиною журналісткою на церемонії закриття заходу, на якій нардепам вручали нагороди.