Завантажити ще

Біля Офісу президента України почали показувати мультфільми

Біля Офісу президента України почали показувати мультфільми
Фото: facebook.com/president.gov.ua

У Офісу президента України в Києві почали показувати українські мультфільми. Перший сеанс на Банковій відбувся в суботу і тривав шість годин - з 15:00 до 21:00.

- Екран був встановлений поблизу ігрового майданчика, присвяченій творчості художниці Марії Примаченко, і всі бажаючі могли дивитися мультфільми і грати, насолоджуючись осіннім сонечком. Малюків розважали аніматори, - розповіли в Офісі президента.

У неділю показ українських анімаційних стрічок почався о 11:00 і триватиме до 21:00. У програмі - мультфільми «Викрадена принцеса», «Гуллівер повертається», «Фокстер і Макс», «Ескімоска», «Пригоди Котигорошка», «Козаки. Вокруг света »,« Бабай »,« Жив чорний кіт »,« Калейдоскоп ». Вхід вільний.

Дитячий майданчик, оформлений за мотивами робіт української художниці Марії Примаченко (1908-1997), у Офісу президента відкрили в кінці серпня. Як і каток, який відкривається взимку на Банковій, проект створили за допомогою Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ). В ОП відзначали, що державні кошти на облаштування локації не використовувалися.

Фото: Фейсбук Офісу президента

Фото: Фейсбук Офісу президента