28 вересня
Завантажити ще

Покарання для Третьякової: позбавити крісла голови комітету і не допускати на 5 пленарних засідань

Покарання для Третьякової: позбавити крісла голови комітету і не допускати на 5 пленарних засідань
Фото: УНИАН

Лідери всіх парламентських фракцій і депутатських груп підписали спільну заяву до Регламентного комітету з проханням розглянути висловлювання народного депутата Галини Третьякової з приводу смерті колеги Антона Полякова. Про це повідомила народний депутат Ірина Геращенко.

"Керівники парламентських фракцій подають спільну заяву до регламентного комітету щодо відсторонення Третьковой від 5 сесійних засідань і звільнення її з поста глави комітету соцполітики", - написала на своїй сторінці у Фейсбуці Ірина Геращенко.

На пленарному засіданні 8 вересня депутати від депгрупи «За майбутнє» повідомили, що у партійному чаті «Слуги народу» Галина Третьякова відреагувала на смерть парламентарія Антона Полякова словами «Як на мене, то це мінус один ворог. Зовсім добре». І замість того, щоб вибачитися, Третьякова заявила, що їй ніхто не має «накидати хустку на рота».

З парламентської трибуни голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що про померлих «або добре, або ніяк». А його заступник Олександр Корнієнко в кулуарах повідомив журналістам, що на найближчому засіданні фракції «питання Третьякової» буде обговорено і прийнято політичне рішення. Частина «слуг» вимагають виключення Галини Третьякової з пропрезидентської фракції.