28 вересня
Завантажити ще

Стало відомо, коли "Слуга народу" займеться звільненням міністрів

Стало відомо, коли
Фото: УНИАН.

Парламентська фракція "Слуги народу" визначиться із кандидатами на посади міністрів у другій половині поточного місяця. Очікується, що депутати зберуться на засідання фракції 18 жовтня. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на заяву глави фракції "Слуги народу" Давида Арахамії, який підтвердив цю інформацію в кулуарах Ради.

- За міністрами ми дійсно будемо визначатися 18 жовтня. У нас буде фракція... Можливо, з президентом. Кандидати будуть, будемо визначати порядок, не всіх одразу, а поступово зробимо, - зазначив Арахамія.

Раніше повідомлялося, що вже тривалий час у політикумі обговорюються ротації в Кабміні. Під загрозою звільнення перебувають від 3 до 5 міністрів. Зокрема, це віце-прем'єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр соцполітики Марина Лазебна, міністр оборони Андрій Таран, міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський та перший віце-прем'єр, міністр економіки Олексій Любченко. Очікувалося, що "СН" буде обговорювати заміну міністрів на засіданні в Трускавці, однак фракція вирішила зосередитися на єдиному кадровому питанні - відставці Дмитра Разумкова.