Завантажити ще

Разумков більше не спікер Верховної Ради - 284 «за»

Разумков більше не спікер Верховної Ради - 284 «за»
Фото: t.me/verkhovnaradaukrainy

Народні депутати України 284 голосами відкликали Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради України.

До обрання парламентарями нового спікера провадить засідання 7 жовтня Олена Кондратюк, оскільки у першого заступника Руслана Стефанчука є конфлікт інтересів. Напередодні президент України Володимир Зеленський звільнив його від виконання обов'язків свого представника в парламенті.

Перед своїм прогнозованим відходом Разумков виступив з трибуни з промовою, в якій розповів про Україну своєї мрії - процитував передвиборчі монологи Володимира Зеленського. Він також дорікнув "слугам народу" в тому, що вони не виконали свої обіцянки.

ДОВІДКА "КП"

Дмитро Разумков у 2007 році почав працювати у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України, потім - в Кабінеті міністрів України. З 2009-го по 2011 рік трудився в комерційному секторі. З 2013-го по 2014 рік був радником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. З 2015-го по 2019 рік - директор і керуючий партнер консалтингової компанії Ukrainian Politconsulting Group. У 2019 році Разумков став головним радником з політичних питань і спікером штабу кандидата у президенти України Володимира Зеленського, а з травня 2019-го - головою політичної партії "Слуга народу".

Потім був обраний народним депутатом від партії "Слуга народу", а пізніше став головою Верховної Ради, отримавши рекордний рівень підтримки - 382 голоси.