Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У "Слуга народу" знайшлися претенденти на крісло спікера крім Стефанчука

У
Фото: FB \Слуга народу

Голосування народних депутатів за обрання нового голови Верховної Ради після відставки Дмитра Разумкова може відбутися в п'ятницю, 8 жовтня. Про це в кулуарах Ради журналістам повідомив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає агентство " Інтерфакс-Україна ".

- У п'ятницю, напевно. Думаю, нам потрібно провести фракцію і визначити обидві кандидатури (на посаді спікера Ради і першого віцеспікера, - прим. Авт.), і потім ми будемо голосувати, - сказав Арахамія журналістам в кулуарах парламенту в середу.

На питання про те, чи є цими кандидатами діючий перший віцеспікер Руслан Стефанчук і перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, він відповів: "Ні... Вони в шорт-листі, але є ще кандидати, які хочуть, щоб їх розглянули ".

Відкликати Дмитра Разумкова з поста спікера в "Слуга народу" планують 7 жовтня. Зараз спікер рішенням Ради відсторонений на 2 дні від ведення засідань. Передбачається, що засідання, на якому будуть голосувати за відставку Разумкова, буде вести Данило Гетманцев.