Завантажити ще

«Слуги народу» в Трускавці: сварка Миколи Тищенка і приїзд Володимира Зеленського

«Слуги народу» в Трускавці: сварка Миколи Тищенка і приїзд Володимира Зеленського
Фото: кадр з відео

У Трускавці триває виїзне засідання фракції « Слуги народу ». На місце вже приїхав президент України Володимир Зеленський. Його кортеж під'їхав до готелю, де проходить засідання, близько 13:15, пише Інтерфакс-Україна.

Президента зустрічали журналісти. Деякі з них намагалися докричатися через охорони, задаючи свої питання. Однак лідер країни пройшов повз мовчки, попрямувавши відразу до «Слугам народу».

Трохи раніше в суботу встиг «відзначитися» нардеп Микола Тищенко. Політик посварився зі своїм колегою Романом Грищуком, обматюкавши його.

За словами очевидців, нардепи спочатку просто дуже емоційно розмовляли, але незабаром розмова переросла в суперечку. В результаті Тищенко сказав Грищуку, як той його "за ** ал вже". Помітивши камери, нардеп розмову припинив.

Протягом 2 жовтня під час засідання фракції планується, крім виступу Володимира Зеленського, нараду з Генеральним прокурором Іриною Венедиктової, главою МВС Денисом Монастирським і головою Назка Олександром Новіковим. Також нардепи працюватимуть в групах над деталізацією «Плану Трансформації країни»