Завантажити ще

Барбадос заявив про вихід з-під влади Великобританії

Барбадос заявив про вихід з-під влади Великобританії
Фото: globallookpress.com

Розташоване в Карибському басейні острівна держава Барбадос прийняло рішення про вихід з-під влади британської корони. До кінця листопада Барбадос стане республікою. Про це повідомляє " CNW ".

- Виконувати обов'язки президента буде генерал-губернатор Сандра Мейсон. Парламент одноголосно проголосував за поправки до конституції, щоб до 30 листопада Барбадос став республікою, - зазначено в повідомленні.

За словами прем'єр-міністра держави Міа Моттлі, переговори про вихід з-під британської корони велися з 1998 року, прийняте рішення було ретельно продумано, а поправка до конституції скасовує Барбадоський указ 1966 року королеви Великобританії.

- Моттлі підкреслила, що новий закон покладе край Барбадосу як британському державі з тих пір, як англійські поселенці вперше висадилися тут в 1625 році. При цьому Барбадос не змінюватиме назву, - пише видання.

Барбадос - це острівна держава в східній частині Карибського моря, що входить в Британську Співдружність націй. Барбадос отримав незалежність в 1966 році, але до цих пір главою залишається британський монарх.