28 вересня
Завантажити ще

Антикорупційний суд "оштрафував" Павла Вовка на 4500 гривень за неявку на засідання

Антикорупційний суд
Фото: facebook.com/Павло Вовк

Підозрюваний НАБУ і САП голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк має заплатити 4540 гривень штрафу. Про це повідомили у Вищому антикорупційному суді.

"Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про накладення грошового стягнення на голову Окружного адміністративного суду Києва. Застосоване грошове стягнення становить 2 розміри прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто 4540 гривень", - йдеться на сайті ВАКС.

Повний текст судового рішення оголосять 4 жовтня. Видання «Слово й діло» пише, що штраф суддя має заплатити за постійні неявки на засідання. У Вищому антикорупційному суді слухаються два клопотання: про відсторонення Вовка від посади й застосування запобіжного заходу у вигляді застави.

НАБУ і САП підозрюють главу та п'ять суддів ОАСК, а також голову Державної судової адміністрації Зіновія Холоднюка у створенні злочинної організації для захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів та Вищою радою правосуддя.

Новини по темі: павел вовк ОАСК справа ОАСК