Завантажити ще

Влада заблокували сайт «Комсомольської правди в Білорусі»

Влада заблокували сайт «Комсомольської правди в Білорусі»
Фото: kp.by

Влада заблокувала сайт «Комсомольської правди в Білорусі». При спробі зайти на сайт kp.by з'являється повідомлення про його блокування за вирішенням Міністерства інформації Білорусі, пише kp.ru. Сайт не відкривається ні на території республіки, ні за її межами.

- Доступ до інформаційного ресурсу обмежений на підставі рішення Міністерства інформації Республіки Білорусь, прийнятого відповідно до закону Республіки Білорусь "Про засоби масової інформації", - йдеться в повідомленні, яке видає інтернет-провайдер Белтелеком.

При спробі зайти на сайт з території України говориться, що отримати доступ до сайту не вдається, з'єднання скинуто.

Телеграм-канал TUT.BY (сайт видання також заблокований в Білорусі) припустив, що приводом став матеріал про Андрія Зельцера, який застрелив співробітника КДБ і був убитий вогнем у відповідь.

Проблеми у білоруської "Комсомолки" почалися в серпні 2020 року, коли видання стало висвітлювати протести після проведення в Білорусі виборів президента. Газеті призначили позапланову перевірку Держконтроля та податкової, видання перестав друкувати "Будинок друку", після його стали друкувати в Росії.

За півроку в газеті змінилися кілька головних редакторів. На місце Андрія Левковського призначили колишнього редактора "КП" в Хабаровську Марину Бунакову. У листопаді 2020 року в.о. головного редактора став військовий кореспондент російської «Комсомольської правди» Олександр Коц. У грудні головним редактором "Комсомольської правди в Білорусі" став Сергій Трефілов - редактор відділу освіти і культури.

Новини по темі: Білорусь ЗМІ