Завантажити ще

В Україні просять присвоїти посмертно звання народного артиста Михайлові Клименку

В Україні просять присвоїти посмертно звання народного артиста Михайлові Клименку
Фото: rbc.ua

В Україні створили електронну петицію з проханням присвоїти Михайлу Клименку — фронтмену гурту ADAM — звання народного артиста України посмертно. Автором ініціативи став музичний продюсер Вадим Лисиця, який зареєстрував  петицію 12 грудня на сайті електронних петицій Кабінету міністрів.

- Михайло Клименко залишив після себе величезний культурний спадок, що продовжує впливати на розвиток української музики. Саме тому вважаю справедливим і необхідним присвоєння йому звання Народного артиста України (посмертно) як визнання його багаторічного внеску в українське мистецтво, – йдеться в документі.

Ініціативу активно підтримують українські артисти та діячі шоубізнесу, поширюючи посилання на петицію у своїх соціальних мережах і закликаючи підписати її. Станом на сьогодні, 15 грудня, 11 161 підпис з необхідних 25 тисяч для подальшого розгляду на офіційному рівні.

  • 12 грудня помер український співак та засновник гурту Adam Михайло Клименко, який тривалий час перебував у комі через захворювання на туберкульозний менінгіт. 
  • У п’ятницю, 12 грудня, у віці 66 років у Львові внаслідок хвороби помер відомий співак, народний артист Степан Гіга.