Завантажити ще

В Польщі ліквідували мережу шпигунів, що працювали на РФ

В Польщі ліквідували мережу шпигунів, що працювали на РФ
Фото: кадр з відео youtube.com/watch?v=fEJw3BFCHPA

В Польщі ліквідували шпигунську мережу, яка збирала інформацію для РФ. Про це міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив в інтерв’ю виданню Polskie Radio.

За його словами, группа «збирала інформацію для тих, хто нападав на Україну, вчиняв воєнні злочини, загроза була реальною».

- Я хотів би наголосити на великому успіху, якого досягли працівники Агентства внутрішньої безпеки, тому що ціла шпигунська мережа була розплутана. Це, безсумнівно, є доказом того, що польські служби працюють для безпеки нашої країни дуже ефективно, - сказав Блащак. 

Міністр також додав, що у шпигунів «була конкретна мета», але інших деталей не повідомив.

- Немає жодних сумнівів, що ми живемо в час, коли Росія вирішила відтворити свою імперію. Вона завжди була загрозою для Польщі, незалежно від того, чи була вона білою, чи червоною, чи як зараз путінською, - додав Блащак.

Про затримання 6 іноземців вперше 15 березня повідомила телекомпанія RMF FM. Наголошувалось, що затриманих підозрюють у роботі на російські спецслужби. За даними журналістів,  група готувала диверсії на польській території та стежила за відправкою західної зброї в Україну.