Завантажити ще

У Китаї батько пожертвував сім органів померлої доньки: Хочу, щоб її серце продовжувало битися

У Китаї батько пожертвував сім органів померлої доньки: Хочу, щоб її серце продовжувало битися
Фото: scmp.com

Дев'ятирічна Тонгтонг померла у жовтні 2021 року. Незабаром після її смерті батько вирішив пожертвувати її органи, пише South China Morning Post.

- Коли я підписував документ про пожертву органів, я плакав, мої руки тремтіли. Образи моєї дитини, такі живі та милі, з'являлися переді мною, - сказав Цінь.

Він додав, що відчуває "полегшення від того, що Тонгтонг допомогла іншим людям і врятувала їхнє життя".

- Я просто хочу, щоб серце моєї дочки продовжувало битися. Я вірю, що моя дочка підтримала б моє рішення, – наголосив Цинь.

Загалом медики забрали сім органів Тонгтонг, серед яких рогівка, серце та нирки.

Він розповів, що інцидент із дочкою стався 20 жовтня 2021 року. Однокласник випадково збив Тонгтонг з ніг у коридорі початкової школи у міському окрузі Ціньчжоу, що у Гуансі-Чжуанському автономному районі КНР. Дівчинка вдарилася головою об стіну, після чого знепритомніла.

Вчитель фізкультури відніс несвідому дівчинку до учительської. Незабаром вона прийшла до тями. Їй дали чашку з водою з червоним цукром, випивши яку Тонгтонг запевнила, що почувається краще.

Хуану Циню про травму доньки повідомили лише за кілька годин по телефону. Чоловік одразу приїхав і побачив, що над вухом доньки з'явилася шишка розміром із яйце. Він викликав швидку, проте, не дочекавшись, самостійно відвіз дівчинку до лікарні. Медики сказали батькові, що не можуть здійснити операцію. За дев'ять днів дівчинка померла від пошкодження головного мозку.

Школа вибачилася та виплатила Ціню компенсацію. Вчителів покарали за необережність, через яку дитина несвоєчасно потрапила до лікарні.

Новини по темі: Школи трансплантація Школа